Giełda Gier: 24-25.11.2018 Marchołt Katowice, ul Warszawska 37

logo_x3

wydarzenie: II Weekend z Grami Zwanymi Planszówkami
kiedy: 24-25.11.2018
gdzie: Marchołt ul Warszawska 37, Katowice

oficjalna strona wydarzenia: www.przyplanszy.pl


liczba zgłoszonych gier: 23   → idź do listy
liczba dostępnych gier: 0     → idź do listy


Zapraszamy na II samodzielna edycje Giełdy Gier Używanych która odbedzie sie w Katowicach w dniach 24-25.11 od godziny 12:00 do 22:00 (Katowice, Warszawska 37).

Tradycyjnie jak podczas wcześniejszych giełd odbywających sie w ramach Pionka, bedzie możliwość rejestracji swoich gier na stronie przyplanszy.pl (planowany termin rozpoczecia rejestracji to poniedziałek 05.11) oraz możliwość podglądu on-line gier które bedą dostepne do kupna w trakcie trwania imprezy.

PRZYDATNE INFORMACJE:

zgłoszenia gier:
• on-line w ramach serwisu www.przyplanszy.pl -> Giełda Gier - Moje gry po zarejestrowaniu/zalogowaniu użytkownika

!!! Uwaga !!!
W celu zarejestrowania gier na giełdzie w ramach aktualnie dostępnego wydarzenia, należy na liście "Moje gry - zgłoszone (edycja)" podczas dodawania lub edycji pozycji w kolumnie 'EVENT' wybrać wartość "Giełda 11/2018".
Wybór wartości 'biblioteka' wycofuje grę z listy gier zgłoszonych co umożliwia późniejsze jej przypisanie do przyszłych edycji giełdy gier.

• lub w trakcie trwania giełdy poprzez przekazanie wypełnionego arkusza na stoisku giełdy jako podstawy do rejestracji użytkownika.

arkusz do pobrania: gielda_gier-arkusz_katowice_11-2018

• Informacja o wszystkich zgłoszonych tytułach oraz lista gier aktualnie dostępnych na stoisku giełdy będzie dostępna on-line w ramach serwisu przyplanszy.pl
• Osoby zainteresowane kupnem danego tytułu z oferty giełdy, a które nie będą mogły osobiście pojawić się na stoisku, mogą przesyłać na adres info@przyplanszy.pl maile informujące o chęci kupna. Wszystkie tego typu maile dotyczące pozycji, które nie zostały sprzedane podczas trwania giełdy, zostaną przekazane osobom wystawiającym jako propozycje ich nabycia.

Od każdej osoby przekazującej gry na giełde: 1,00 pln oraz z każdej dokonanej transakcji sprzedaży: 2,00 pln trafia do puli na pokrycie kosztów organizacji giełdy.

Zachęcamy do korzystania z możliwości rejestracji zgłoszeń on-line co pozwoli Nam usprawnić proces rejestracji gier i prezentować tytuły gier zgłoszonych.
Liczymy także na  wszelkie uwagi i pomysły dotyczące giełdy gier.
Ekipa Giełdy Gier