Giełda Gier:

pionek_logo

wydarzenie: 


kiedy:

gdzie: 

oficjalna strona wydarzenia: 


liczba zgłoszonych gier: 24   → idź do listy
liczba dostępnych gier: 0     → idź do listy


PRZYDATNE INFORMACJE:

zgłoszenia gier:
on-line w ramach serwisu www.przyplanszy.pl -> Giełda Gier - Moje gry po zarejestrowaniu/zalogowaniu użytkownika

!!! Uwaga !!!
W celu zarejestrowania gier na giełdzie w ramach aktualnie dostępnego wydarzenia, należy na liście "Moje gry - zgłoszone (edycja)" podczas dodawania lub edycji pozycji w kolumnie 'EVENT' wybrać wartość "Giełda 07/2018".
Wybór wartości 'biblioteka' wycofuje grę z listy gier zgłoszonych co umożliwia późniejsze jej przypisanie do przyszłych edycji giełdy gier.

• lub w trakcie trwania giełdy poprzez przekazanie wypełnionego arkusza na stoisku giełdy jako podstawy do rejestracji użytkownika.

arkusz do pobrania: gielda_gier-arkusz_pionek_11-2017

Nowości:
• Informacja o wszystkich zgłoszonych tytułach oraz lista gier aktualnie dostępnych na stoisku giełdy będzie dostępna on-line w ramach serwisu przyplanszy.pl
• Osoby zainteresowane kupnem danego tytułu z oferty giełdy, a które nie będą mogły osobiście pojawić się na stoisku, mogą przesyłać na adres info@przyplanszy.pl maile informujące o chęci kupna. Wszystkie tego typu maile dotyczące pozycji, które nie zostały sprzedane podczas trwania giełdy, zostaną przekazane osobom wystawiającym jako propozycje ich nabycia.

Tradycyjnie z każdej dokonanej transakcji sprzedaży 2,00 pln trafia do puli. 50% uzbieranej kwoty zostanie udostępniona osobie/osobom wylosowanych spośród kupujących, z przeznaczeniem na zakup gier  🙂

Zachęcamy do korzystania z możliwości rejestracji zgłoszeń on-line co pozwoli Nam usprawnić proces rejestracji gier i prezentować tytuły gier zgłoszonych.
Liczymy także na  wszelkie uwagi i pomysły dotyczące giełdy gier.
Ekipa Giełdy Gier