Rejestracja

!! UWAGA !!!
W związku z wejściem w życie z dniem 25.05.2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/672 z 27 kwietnia w sprawie ochrony danych osobowych (RODO), rejestracja użytkownika na portalu przyplanszy.pl jest jednocześnie wyrażeniem  zgody na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z poniższą klauzulą:

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych:

  • Przetwarzaniu przez portal przyplanszy.pl podlegają następujące dane osobowe podane w procesie rejestracji nowego użytkownika: IMIĘ, NAZWISKO,TELEFON, ADRES E-EMAIL, NAZWA UŻYTKOWNIKA.
  • Dane te są wykorzystywane do bezpośredniego kontaktu z użytkownikami oraz rozsyłania informacji mailowy dla potrzeb organizacji imprez/wydarzeń organizowanych przez portal przyplanszy.pl dotyczących gier planszowych.
  • Zarejestrowany użytkownik ma możliwość edycji swoich danych osobowych w ramach edycji profilu po zalogowaniu się do serwisu ( proces logowania wymaga podania przez użytkownika indywidualnego hasła).
  • W każdej chwili zarejestrowany użytkownik może wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych  poprzez wysłanie maila z taką prośba na adres Administratora portalu przyplanszy.pl (info@przyplanszy.pl, jkobiela69@gmail.com).
New User Registration
*Pole wymagane